محل تبلیغات شما

دارم فکر می کنم خدا کجا گفته بود : نه ترکت کرده ام و نه رهایت می کنم ! البته که این ترجمه ی دلبخواه است و کمی با فعل و زمان بازی کرده ام . وقتی مامان شدم پیش خودم فکر می کردم حتما این جمله را به مادر موسی گفته. خب خودش خواسته بود که بچه را در نیل رها کند. بعد مادر است دیگرخواسته آرامش کند و گفته :ما ودعک ربک و ماقلی! وقتی تکیه گاه عاطفی ام را از دست دادم و باورم شد زندگی ما از اول هم تنها بنابر مصلحت نکبت بار کاری روح الله بنا شده به نظرم رسید خدای مهربان می گوید حالا چیزی نشده که ! الخبیثات للخبیثین و تو طیباتی که للطیبین ! آدمها به هم شکل خودشان جذب می شوند و من هم نه ترکت کردم و نه تنهایت گذاشتم . عزیزترینم مریض شد.داروهایش پیدا نمی شد. به اجبار و اصرار دیگران به زندانم برگشتم .تصادف کرده بودم و حافظه ام روز به روز ضعیف تر می شد .خانم دکتر  سین علنا بنای لجبازی با من را گذاشته بود. پول نداشتم. ماشین نداشتم و خیلی چیزهای دیگر را  مثل امنیت  نداشتم  . _می خواست من را از پا در آورد _خسته و در هم شکسته و بیمناک در خودم مچاله می شدم . خدا  گفت نه ترکت کرده ام و نه رهایت می کنم! عزیزم را شفا داد. حتما وقتی یوسف هفت سال بی هیچ امیدی به نیکو شدن حالش در زندان عزیز مصر بوده هم خدا همچین چیزهایی  بیخ گوشش زمزمه کرده است .

دیشب ساعتها مشغول شکر گفتن بودم بلکه کامم شیرین شود و خواب بروم بعد از روز سختی که داشتم . نشد. آخرش ساعتها شاید گریه کردم تا بیهوش شدم  وچه خواب مسخره ایست و چه بیداری بدی و چه روزی می شود وقتی آدم با آن همه بدن درد باید توی قفسش بلولد! خیلی قفس قفس می کنم این روزها. اگر روح الله را از زندگی ام پرت کنم بیرون همان قفس می شود بهشت !

گندترین اتفاق ممکن هم این است که سالها  خویشتن داری کردم و حرف زندگی ام را بیرون نبردم .  لجم می گیرد از شدت حماقت روح الله که باعث شد همه بفهمند این قصر باشکوه فقط نور نئون است !  و حالا باید تحلیل های دیگران را بشنوم که بی خبر از همه جا می نشینند نظر می دهند : هر چه گفت تو هیچ نگو تا زندگیتان درست شود! بله بله حتما خشم امروزم حاصل همین جمله ی کثیف است .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها