محل تبلیغات شما

حسین دوباره تب کردهبچه ام خیلی لاغر شده و رنگش سفید است. با این  حال این بچه یک فرشته ی بدون بال است .فارس ناقلا و باهوش است .راههای مختلفی برای شوخی و بازیگوشی می شناسد.  هر وقت آب می خواهد باید دقت کنم که وقتی خورد لیوان را از او بگیرم وگرنه باقی اش را یواشکی توی یقه ی حسین  یا روح الله خالی می کند! فکر کن! یک شب فکرش را خواندم . لیوان را گرفتم و گذاشتم روی میز. چراغ ها را خاموش کردم و خانه شد  ظلمات. توی اتاق خواب تاریک فارس مثل فشنگ از بغلم بیرون زد و رفت توی هال . وقتی برگشت لیوان آب نصفه را روی روح الله و حسین خالی کرد. دونفری آنقدر شوکه شدند !! غش کردم از خنده . بله متاسفانه مامانی هستم که ازین کارهای بچه خنده ام می گیرد.

به من احترام می گذارد ولی (:  

سالهای زیادیست که گوش شنوای دوستانم  و دانشجوهایم شده ام. همان اول کار بهشان می گویم  اگر فکر می کنی با گفتن رازت  کاریاز من بر می آید نگو! حتی ممکن است عقلم به یک راهنمایی کوچک نرسد اما باز هم  کسی منصرف نمی شود از گفتن. بین این همه ی حرفها تازگیها حرفهای بدتری می شنوم. مردم قاطی کرده اند؟ مردها زن هایشان را با چند تا بچه بیرون می اندازند از خانه . مردهای پیر حتی  دوست خانم میگیرند . شوگر ددی؟ کوفت شوگر ددی . درد بی درمان شوگر ددی .داشتم فکر می کردم به طور میانگین در هفته بار شکایت می شنوم. راستش من به همه می گویم که نمی دانم چکار باید بکنید اما سه نصیحت دارم .بروید مشاور. قوی باشید و احترام ها را در هیچ صورتی تکه پاره نکنید.

آش جویی که آن همه درخواست داشتند این طوری است. جو را با آب مرغ می پزید. جوباشد و نه جوی پرک یا بلغور .پیاز داغ مفصلی درست می کنید.عدس پخته و هویج رنده شده و  اگر دوست داشتید لوبیای چشم بلبلی پخته را به آش اضافه می کنید با کمی رب گوجه فرنگی . نمک و فلفل حسابی . آش غلیظی نیست . روان و خوشمزه. قره قوروت را آخر کار اضافه می کنید و خاموش می کنید. تند وترشو خوشمزه .مفید برای کبد و گوارش و آدمهایی با طبع گرم و خشک.

خانه تمیز است .هوا قشنگ است .کاش فارس کوچولو بخوابد تا بتوانم بروم بیرون.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها